optimalizováno pro IE 6.0, 1024 x 768 pcmagic@centrum.cz administrace
Rosenbauer

ROSENBAUER Int.AG, Linec, Rakousko byla založena v r. 1866 panem Rosenbauerem a od té doby se rozrostla do jednoho z nejvýznamnějších, největších a nejuznávanějších koncernů v požární technice na světě s obratem téměř 400 mil. EUR a 1.300 zaměstnanců. Hlavní sídlo koncernu a výroby je v Rakousku v Leondingu u Lince se závody v dalších státech Evropy, Ruska, USA, Jižní Americe a Asii. Je vlastníkem firem Metz Německo, General Safety Eq., Central States Fire App. a z 50% RK Aerials. Koncern se zabývá vývojem a výrobou hasičských a technických automobilů, hasičských čerpadel, přenosných stříkaček, pěnotvorných systémů, vrhačů vody a pěny, požárně- technické výbavy, prostředků požární ochrany a osobní ochrany hasiče, vybavením požárních stanic a také zařízením pro údržbu hadic. Jedná se o celkem 4.000 výrobků ROSENBAUER. Kvalita podle ISO 9001 a ISO 1400.

Hasičské a technické automobily jsou dodávány do 3 odvětví požární ochrany: komunální, průmyslové a na letiště. Roční výroba je ca 1.300 automobilů, 75% z toho je exportováno do celého světa. Určitě se o tom přesvědčíte již při přistávání na letišti při vaší dovolené nejen ve středomoří, ale i v exotických zemích světa jako Thajsko, Singapur, Indonesie ap.


ROSENBAUER klade důraz na vysokou spolehlivost, dlouhou životnost, jednoduchost obsluhy a snadnost provádění servisu. Vzhledem k vysokým investicím do vlastního vývoje udává ROSENBAUER „módu“ v hasičské technice desítky let. AT technologie byla firmou dále vyvíjena až vyústila v další generaci r. 2002 tzv. AT2 a první požární automobil, který je obsluhován pomocí počítače.

ROSENBAUER aktuálně prezentuje své výrobky celosvětově na internetu (www.rosenbauer.com).

Dodáváme nejen originální požární automobily Rosenbauer ale i komponenty Rosenbauer předním výrobcům požárních automobilů v České republice